Bar top 71a38214db155e1ee0449c5ae76bba904eaba1972b9853a791fd7c4eed999a0a

نحوه خرید

خرید کادو توسط هدیه دهنده

 

*برای استفاده از خدمات جت کادو کاربران باید ایمیل معتبر و فعال داشته باشند و پس از ثبت نام ایمیل ارسالی را باز کرده وتایید کنند.

 

*شما می توانید با انتخاب دسته بندی مورد نظر و انتخاب فروشگاه موردنظر،مبلغ کادوی خود را انتخاب کنید و سپس کارت پستال مورد نظر را انتخاب کنید.همچنین در بخش پایین نام دوستی که می خواهید برای او کادو بخرید به همراه شماره تلفنش را وارد کنید.

 

*در صورتیکه گزینه ارسال به خودم را انتخاب کنید کارت هدیه و مشخصاتش تنها برای شما ارسال خواهد شد.و درصورتیکه ارسال به دوستم را انتخاب کنید و ایمیل دوستتان را وارد کنید هم برای شما و هم برای دوستتان ارسال می شود.

 

*همچنین خرید شما در داشبورد در بخش خریدهای من قابل مشاهده است.

 

*در بخش خریدهای من و یا ایمیلتان یک فایل pdf است که می توانید پرینت بگیرید و به دوستتان هدیه دهید.ویا اینکه ایمیل را برای او ارسال کنید تا  اطلاعات خرید برای دوستتان ارسال شود .

 

دریافت کننده هدیه

 

دریافت کننده هدیه با مراجعه به فروشگاه مورد نظر که آدرس پستی و تلفن و آدرس در گوگل مپ هست،با ارائه کد خرید می توانید به همان میزان از فروشگاه مورد نظر خریداری کنید.

 

*دقت کنید که کد خرید مانند رمز کارت بانکی تان است و باید در نگهداری آن تا زمان خرید دقت کنید.برای امنیت بیشتر در بخش نام تحویل گیرنده نام و نام خانوادگی دوستتان را کامل وارد کنید و از او بخواهید که در هنگام تحویل کادو از فروشگاه کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی به همراه داشته باشد.این کار به دلیل امنیت خرید خودتان است.

 

برای خواندن شرایط و قوانین روی نوشته زیر کیلیک کنید:

 

شرایط و قوانین

 

برای آشنایی بیشتر با جت کادو روی نوشته زیر کیلیک کنید:

 

حتما بخوانید

بازدید: 659 مرتبه
Bar bottom eb23c26c5da57757804f5cbdb036f6dccd45a6904c32377dc4fdf067c8cef71d
جت کادو چگونه کار می کند

جت کادو یک وب سایت خرید کادو آنلاین است که شما می توانید از اینجا هدیه مورد نظر را انتخاب کنید و برای دوستتان چاپ کنید و یا به ایمیل ارسال کنید .


پرداخت شما از طریق درگاه بانکی به صورت آنلاین پرداخت خواهد می شود ، پس از پرداخت کد رمز شده برای استفاده دوستتان صادر خواهد شد. .


نعطاف پذیری جت کادو و ارائه لذت آن را هدیه ای آنلاین مناسب برای به تولد است ، در تعطیلات است ، ثبت در عروسی است ، به رسمیت شناختن کارمند را ، اعمال تصادفی از مهربانی، و خیلی بیشتر.