Bar top 71a38214db155e1ee0449c5ae76bba904eaba1972b9853a791fd7c4eed999a0a

جت کادو چیست

جت کادو مشکل شما را برای خرید کادو حل می کند

 

*خرید هدیه برای دوستان و عزیزان یک عادت رایج در همه کشورها است. در هنگام خرید کادو بسیاری از مواقع اطلاع ندارید دوستتان چه کالایی نیاز دارد و یا چیزی که نیاز دارد را در چه شکل و رنگ و اندازه ای می پسندد. از این رو خرید کادو معمولا کار دشواری است.هدف راهبردی جت کادو ساده تر کردن خرید هدیه برای همه مردم بدون هیچ گونه پرداخت هزینه اضافی است.

 

خریداران هدیه

 

*شما می توانید با ثبت نام ایمیلی در جت کادو از فروشگاههای موجود در سایت ،کارت هدیه به هر مبلغی که می خواهید خرید کنید و به صورت کارتی زیبا که در جت کادو طراحی شد و خودتان انتخاب می کنید، به همراه متنی که دوست دارید در کارت نوشته شود، برای دوستتان ایمیل کنید و یا خودتان پرینت بگیرید و به صورت فیزیکی کارت را هدیه دهید.

 

دریافت کنندگان هدیه

 

*در این کارت آدرس فروشگاه به همراه یک کد خرید منحصر به فرد به همان مبلغ که پرداخت کرده اید هست.با مراجعه به فروشگاه مورد نظر و ارائه کارت و شماره خرید،می توانید به همان مبلغ از آنجا خرید کنید.

*در صورتی که خرید شما بیش از میزان کارت باشد باید باقی مانده آن را بپردازید.در صورتیکه خرید شما کمتر از آن مبلغ باشد،مابقی وجه به کیف پول شما در جت کادو باز می گردد و مجددا می توانید از آن استفاده کنید.

 

فرهنگ جدیدی از خرید هدیه:ویژگی جذاب جت کادو

 

*جت کادو به خصوص در شرایط خاص مانند آغاز زندگی مشترک می تواند به کمک زوجهای جوان آمده تا آنها با اعلام کالاهای مورد نیاز خود،از دوستان و بستگان خود بخواهند با خرید هدیه به مبالغ دلخواه از فروشگاههای مورد نظرشان در جت کادو،با تجمیع مبالغ هدیه کالاهای مورد نظرشان را از فروشگاهها خرداری کنند.

 

 

امکان تعویض کارت هدیه

 

*در صورتیکه شما برای دوستتان کارت هدیه ای از فروشگاهی فرضی به طور مثال یک فروشگاه عطر در جت کادو تهیه کرده اید.اما دوستتان علاقه مند است از فروشگاه دیگری مثلا ساعت بخرد.در جت کادو این امکان برای شما و دوستتان هست(در صورتیکه دوستتان در جت کادو ثبت نام کند) تا با تبدیل کادو آن مبلغ را به کیف پولتان بازگردانید و هدیه از فروشگاه عطر باطل شود و مجددا به همان مبلغ کارت هدیه ای از فروشگاه ساعت بخرید.البته این امکان تا زمانی است که شما به به فروشگاه عطر مراجعه نکنید و خرید را از آنجا انجام ندهید.در صورتیکه خرید از آنجا انجام شود دیگر چنین امکانی وجود ندارد.

 

خرید بیشتر و یا کمتر از مبلغ کارت هدیه

 

*کادویی که از فروشگاه خریداری می کنید، اگر رقمش کمتر از کارت خرید شما باشد فروشنده در سیستم به همان اندازه برای شما خرید ثبت می کند و باقی مانده به کیف پول شما در جت کادو برگشت داده خواهد شد و می توانید مجددا از آن برای خرید هدیه استفاده کنید.همچنین اگر کالا یا خدماتی که می خرید بیش از هزینه کادو باشد باید وجه اضافی را پرداخت کنید.

 

نحوه کار فروشگاهها

 

*فروشگاهها و نمایندگان رسمی تولید کنندگان ایرانی  و خارجی با ثبت نام در جت کادو ، اطلاعات خود را شامل نشانی پستی  و ثبت آن روی نقشه گوگل و  تلفن در دسترس علاقمندان به خرید کادو قرار می دهند. در این صفحه توضیحات در مورد کالاها و خدمات مختلف فروشگاه به همراه عکس در اختیار خریداران قرار داده می شود. پس از تایید اطلاعات توسط جت کادو ،صفحه مربوط به فروشگاه در سایت فعال و نمایش داده می شود.

*هنگامی که شخصی خریدی از فروشگاهی انجام می دهد کدی منحصر به فرد ایجاد می شود.با مراجعه خریدار به فروشگاه و ارائه آن کد خرید،فروشگاه کد را در پنل خود وارد می کند و اگر کد مربوط به آن فروشگاه باشد اطلاعات نمایش داده می شود.در این حالت فروشنده پس ازآنکه فروشگاه محصول را به مشتری عرضه کرد و خرید انجام شد ، دکمه باطل کردن کد را در پنل خود می زند و در سیستم حسابداری پنل از جت کادو طلبکار می شود.

*در پنل برای فروشنده و جت کادو امکان این هست که ببینند در یک بازه زمانی چه مقدار خرید انجام شده است و فروشنده چه مقدار از جت کادو طلب دارد.همچنین وقتی جت کادو مبلغی را به فروشگاه پرداخت می کند در پنل ثبت می کند و از طلب فروشنده کم می شود.

در صورتیکه فروشگاه تخفیفی برای همه  مشتریانش داشته باشد این تخفیف را برای خریداری که کد جت کادو را دارد نیز لحاظ کند.

*همچنین اگر فروشنده بخواهد تخفیفی ویژه برای خریداران خود از جت کادو در نظر بگیرد این امکان در پنل هست.همچنین زمان تسویه حساب با فروشگاه با جت کادو نیز بر اساس توافق تنظیم می شود.

در صورتیکه مبلغ خرید انجام شده توسط مشتری ازفروشگاه ، از مبلغ کارت هدیه کمتر باشد،نیازی نیست فروشگاه باقی مانده مبلغ را به خریدار عودت دهد و تنها کافی است در پنل خود به میزان خرید انجام شده،کد را باطل کند.

 

 

برای خواندن شرایط و قوانین روی نوشته زیر کیلیک کنید:

 

شرایط و قوانین

 

برای آشنایی با نحوه فعالیت ما و نحوه خرید روی نوشته زیر کیلیک کنید:

 

نحوه فعالیت ما و نحوه خرید

بازدید: 2,084 مرتبه
Bar bottom eb23c26c5da57757804f5cbdb036f6dccd45a6904c32377dc4fdf067c8cef71d
جت کادو چگونه کار می کند

جت کادو یک وب سایت خرید کادو آنلاین است که شما می توانید از اینجا هدیه مورد نظر را انتخاب کنید و برای دوستتان چاپ کنید و یا به ایمیل ارسال کنید .


پرداخت شما از طریق درگاه بانکی به صورت آنلاین پرداخت خواهد می شود ، پس از پرداخت کد رمز شده برای استفاده دوستتان صادر خواهد شد. .


نعطاف پذیری جت کادو و ارائه لذت آن را هدیه ای آنلاین مناسب برای به تولد است ، در تعطیلات است ، ثبت در عروسی است ، به رسمیت شناختن کارمند را ، اعمال تصادفی از مهربانی، و خیلی بیشتر.