Bar top 71a38214db155e1ee0449c5ae76bba904eaba1972b9853a791fd7c4eed999a0a

شرایط و قوانین

خرید از جت کادو

 

*برای استفاده از خدمات عرضه شده جت کادو کاربران باید ایمیل معتبر و فعال داشته باشند و پس از ثبت نام بتواند ایمیل ارسالی را باز کرده و تایید کنند.

 

*پس از انتخاب فروشگاه مورد نظر در جت کادو، مبلغ هدیه باید انتخاب  و  عملیات خرید انجام شود.

 

*در این مرحله، کدی به ایمیل و شماره تلفن شما ارسال می شود که شامل آدرس و نام و تلفن فروشگاه و کد خرید است که در داشبورد شما در جت کادو نیز قابل مشاهده است.می توانید ایمیل را به طور مستقیم به دوست مورد نظر نیز ارسال کنید.

 

*در ایمیل ارسال شده و در داشبورد کاربر،یک کارت به صورت هدیه است که در یک طرف آن تصویر انتخابی کاربر و در طرفهای دیگر نام دریافت کننده کادو،ادرس و تلفن فروشگاه و مبلغ کادو درج شده است.

 

*کاربر پس از مراجعه به فروشگاه مورد نظر کد منحصر به فرد خرید خود را اعلام می کند و می تواند به میزان مبلغی که پرداخت کرده است از آن فروشگاه خرید کند و کد مربوط به آن خرید را فروشگاه در سیستم باطل می کند.باطل کردن کد به این معنی است که با هر کد خرید به هر مبلغی فقط یکبار خرید انجام می شود.

 

 *کادویی که از فروشگاه خریداری می کنید، اگر رقمش کمتر از کارت خرید شما باشد فروشنده در سیستم به همان اندازه برای شما خرید ثبت می کند و باقی مانده به کیف پول شما در جت کادو برگشت داده خواهد شد و می توانید مجددا از آن برای خرید هدیه استفاده کنید.همچنین اگر کالا یا خدماتی که می خرید بیش از هزینه کادو باشد باید وجه اضافی را پرداخت کنید.

 

*در صورت پشیمانی از خرید کادو (پیش از دریافت محصول از فروشگاه )می توانید  با جت کادو تماس بگیرید و با ارسال مشخصات خود و پس از احراز هویت توسط جت کادو،درخواست لغو خرید را انجام دهید و وجه پرداختی  ظرف مدت یک حداکثر یک هفته به حساب شما عودت داده خواهد شد.

 

درصورتیکه کادو را ازفروشگاه دریافت کنید، کالای خریداری شده براساس مقررات تعیین شده از سوی فروشگاه  تحویل می شود و مسولیت صحت مشخصات کالا و تضمین های لازم برعهده فروشگاه است.اطلاعات لازم برای تماس و کسب اطلاعات بیشتر در صفحه مربوط به فروشگاه نوشته شده است.

 

دقت کنید که کد خرید مانند رمز کارت بانکی تان است و باید در نگهداری آن تا زمان خرید دقت کنید.برای امنیت بیشتر در بخش نام تحویل گیرنده نام و نام خانوادگی دوستتان را کامل وارد کنید و از او بخواهید که در هنگام تحویل کادو از فروشگاه کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی به همراه داشته باشد.این کار به دلیل امنیت خرید خودتان است.

 

برای آشنایی با نحوه فعالیت ما و نحوه خرید روی نوشته زیر کیلیک کنید:

 

نحوه فعالیت ما و نحوه خرید

 

برای آشنایی بیشتر با جت کادو  روی نوشته زیر کیلیک کنید:

 

حتما بخوانید

 

بازدید: 898 مرتبه
Bar bottom eb23c26c5da57757804f5cbdb036f6dccd45a6904c32377dc4fdf067c8cef71d
جت کادو چگونه کار می کند

جت کادو یک وب سایت خرید کادو آنلاین است که شما می توانید از اینجا هدیه مورد نظر را انتخاب کنید و برای دوستتان چاپ کنید و یا به ایمیل ارسال کنید .


پرداخت شما از طریق درگاه بانکی به صورت آنلاین پرداخت خواهد می شود ، پس از پرداخت کد رمز شده برای استفاده دوستتان صادر خواهد شد. .


نعطاف پذیری جت کادو و ارائه لذت آن را هدیه ای آنلاین مناسب برای به تولد است ، در تعطیلات است ، ثبت در عروسی است ، به رسمیت شناختن کارمند را ، اعمال تصادفی از مهربانی، و خیلی بیشتر.